GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 8078203
nr 807 8203
Urna
Kina, 1800-tal, höjd: 22 + lock
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:30:56
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr